Anasayfa / Faaliyet ve Etkinliklerimiz / Türkiye’de Lider Kadınlar Projenin’ de Kadın Dostu Kent Samsun Çalışmaları Anlatıldı.

Türkiye’de Lider Kadınlar Projenin’ de Kadın Dostu Kent Samsun Çalışmaları Anlatıldı.

İstanbul Kadın Kuruluşları Derneği tarafından yürütülen ve İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen Türkiye’de Lider Kadınlar Projenin Samsun Bölge Toplantısında Kadın Dostu Kent Samsun Çalışmaları  anlatıldı. DostDer Samsun Şubesinin katkı verdiği toplantıya katılan Samsun Valiliği Yerel Eşitlik Birim Sorumlusu Hicran Karadoğan KINIK  İlimizdeki Kadın Dostu Kentler Projesi hakkında bilgi verdi. Kurul üyelerimizden Samsun İş Kadınları Derneği başkanı Münevver UĞURLU, KADEM Samsun Şubesi Temsilcisi Meral KIVIRCI, Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Koordinasyon Merkezi Başkanı Fatma TAŞÇI, Samsun Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Tuğba TALAY ve diğer yetkililerinin de katıldığı toplantıya ülkemizin 7 farklı bölgesindeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de hazır bulundu.

Hakkında Hicran Karadoğan Kınık

İlginizi Çekebilir

Anne -Kız Buluşmalarında İnanılmaz Anlar..

Samsun Valiliği Yerel Eşitlik Birimimiz tarafından hazırlanan ve İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulumuz tarafından hayata …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir