Anasayfa / Faaliyet ve Etkinliklerimiz / İlkadım İlçesinde, Kamu ve Belediye Çalışanlarına Yönelik Eğitimler Tamamlandı..

İlkadım İlçesinde, Kamu ve Belediye Çalışanlarına Yönelik Eğitimler Tamamlandı..

Samsun Yerel Eşitlik ve Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi İl Eylem Planı kapsamında Samsun Valiliği Yerel Eşitlik Birimimiz tarafından düzenlenen, İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulumuz tarafından desteklenen ve İlçe Kaymakamlıklarımızın katkıları ile hayata geçirilen İlçe Eğitimleri Projesi kapsamındaki eğitimlerimiz devam ediyor.

18.01.2018 tarihinde İlkadım Kaymakamlığı Toplantı Salonunda kamu ve belediye çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen eğitimlerde, toplumsal cinsiyet eşitliği, kadına yönelik şiddet ve erken yaşta evliliklerin önlenmesi konuları ele alındı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğretim görevlilerinden Doç. Dr. Hatice KUMCAĞIZ ve Arş.Gör. Damla Nur KİNSİZ’in eğitimci olarak yer aldığı toplantıya, İlkadım Yazı İşleri Müdürü Cemal KÖSE’ nin yanı sıra ilçede kamu ve belediye de çalışan  personellerde katılım sağladı.

Eğitim sonrası eğitimcilerimize İlkadım Kaymakamı Turan ATLAMAZ tarafından teşekkür belgesi verildi.

Hakkında Hicran Karadoğan Kınık

İlginizi Çekebilir

Anne -Kız Buluşmalarında İnanılmaz Anlar..

Samsun Valiliği Yerel Eşitlik Birimimiz tarafından hazırlanan ve İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulumuz tarafından hayata …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir